Zamknij

Tragiczny wypadek we Wrocławiu. Dwie osoby nie żyją, dwie walczą o życie

24.05.2022 08:48
Wypadek
fot. ilustracyjne. Adam STASKIEWICZ/East News

We Wrocławiu na ulicy Powstańców Śląskich doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy uderzył w słup energetyczny. Dwie osoby zginęły, a dwie w krytycznym stanie walczą o życie w szpitalu.

Do śmiertelnego wypadku we Wrocławiu doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na ulicy Powstańców Śląskich, przy skrzyżowaniu z ulicą Orlą. Według wstępnych ustaleń policji przyczyną tragedii była brawura i zbyt duża prędkość. 

Wrocław. Tragiczny wypadek na Powstańców Śląskich

Kierujący osobowym volkswagenem nie zapanował nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny. – W aucie znajdowały się cztery osoby – dwóch mężczyzn i dwie kobiety. Na miejscu zginęli kobieta i mężczyzna – powiedziała sierżant Aleksandra Rodecka z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Dwie pozostałe osoby – kobieta i mężczyzna – z ciężkimi obrażeniami zostały przetransportowane do szpitala. Przyczyny wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP

C