Poszukiwania 32-letniego Dariusza we Wrocławiu. Psy tropiące wskazały trasę, ślad się urywa

03.04.2019 13:52
Poszukiwania 32-letniego Dariusza we Wrocławiu. Psy tropiące wskazały trasę, ślad się urywa
fot. Karolina Góral/Facebook

Policjanci oraz rodzina wciąż szukają 32-letniego Dariusza Górala, który ponad tydzień temu zaginął we Wrocławiu. Według informacji, które pozyskaliśmy bezpośrednio od rodziny zaginionego, na dziś planowane są badania wody z użyciem sonaru. We wtorek wieczorem z kolei przeprowadzono akcję z udziałem trzech psów tropiących. Zwierzęta wskazały trasę, którą mógł przemieszczać się zaginiony.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Trwają poszukiwania 32-letniego, pochodzącego z  Szulca (województwo wielkopolskie) Dariusza Górala, który zaginął we wtorek, 26 marca, we Wrocławiu. Mężczyzna od ponad tygodnia nie daje znaku życia, nie kontaktował się z bliskimi i nie wiadomo, gdzie przebywa.

Zobacz także

– Policja zabezpieczyła monitoringi. Dziś mają zostać przeprowadzone badania wody sonarem – powiedziała w środę w rozmowie z portalem RadioZET.pl kuzynka pana Dariusza. Poinformowała również, że we wtorek wieczorem miała miejsce akcja poszukiwawcza z udziałem trzech psów tropiących.

 

Zwierzęta wskazały możliwy trop. Główny ślad urywa się w okolicy Fosy Miejskiej. Poniżej – dzięki uprzejmości osób z rodziny pana Dariusza – publikujemy mapę z trasami wskazanymi przez psy tropiące.

55882165_517994462064675_4207717638131941376_n

Autor: Dorota Kaczmarek

Zaginął mąż i ojciec

O zniknięciu mężczyzny poinformowała jego żona, Karolina Góral. Zrozpaczona kobieta oraz policjanci apelują o pomoc w poszukiwaniach.

Jak relacjonuje pani Karolina, Dariusz Góral wyszedł z domu we wtorek, 26 marca, około godziny 19.00. Udał się na spotkanie służbowe na Rynku, które przeciągnęło się do późnych godzin wieczornych. Mężczyźni mieli w tym czasie odwiedzić kilka lokali, między innymi Bierhalle, Schody do Nikąd oraz kluby w Pasażu Niepolda. Jak mówiła żona zaginionego, ostatniego SMS-a od męża otrzymała o godzinie 23.00, a około 3.00 nad ranem był on dostępny na komunikatorze Messenger. To ostatni ślad jego aktywności – później trop się urywa. Mężczyzna od tego czasu ma wyłączony telefon.

Policja i rodzina zaginionego proszą o pomoc!

Dariusz Góral jest szczupłym mężczyzną, ma 170 cm wzrostu. Ma krótkie, jasne włosy oraz gęstą brodę. W momencie wyjścia z domu tydzień temu miał na sobie granatową kurtkę, obszytą naszywkami nad kołnierzem, jasny sweter oraz jeansowe spodnie.

Zobacz także

Policja z Wrocławia prosi wszystkie osoby, które widziały pana Dariusza lub mają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca jego pobytu, o natychmiastowy kontakt z posterunkiem. Z policją można kontaktować się pod numerami 71 340 44 33, 71 340 45 25 albo 997. O udostępnienie informacji o zaginionym mężu prosi również jego żona, pani Karolina. Kobieta nagrała poruszający film, w którym apeluje o pomoc w znalezieniu zaginionego małżonka.