Nieoficjalnie: po 10 kwietnia PiS rozpocznie spotkania z Polakami przed wyborami

Redakcja
12.03.2018 23:09
Nieoficjalnie: po 10 kwietnia PiS rozpocznie spotkania z Polakami przed wyborami
fot. East News

Polska Agencja Prasowa podała nieoficjalną informację, mówiącą, że po 10 kwietnia politycy PiS oraz Zjednoczonej Prawicy ruszą w Polskę, by rozpocząć kampanię wyborczą przed planowanymi na jesień wyborami samorządowymi.

Nieoficjalne doniesienia do których dotarła PAP to jedno z ustaleń, które zapadło podczas poniedziałkowego spotkania kierownictwa PiS i ZP – czytamy.

Ruszy kampania wyborcza

Decyzja o rozpoczęciu kampanii wyborczej miała zapaść w poniedziałek. – Podczas dzisiejszego spotkania kierownictwa PiS oraz Zjednoczonej Prawicy dyskutowaliśmy o strategii przed wyborami samorządowymi – powiedział PAP polityk ze ścisłego kierownictwa PiS.

Po 10 kwietnia politycy PiS z prezesem Jarosławem Kaczyńskim na czele wraz z politykami Zjednoczonej Prawicy mają ruszyć w Polskę na spotkania z mieszkańcami miast i wsi.

Najgorszy sondaż PO

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się na początku marca to wygrałaby je partia Jarosława Kaczyńskiego - wynika z sondażu CBOS. PiS uzyskałby 44 proc. głosów. Druga Platforma Obywatelska mogłaby liczyć jedynie na 14 proc. To najgorszy sondaż PO od 1,5 roku.

RadioZET.pl/PAP/WP.pl/strz