Zamknij

Jest zapowiedź ważnego wystąpienia prezesa PiS. Będą zmiany w rządzie?

Redakcja
07.12.2018 10:23
Wyjazdowe spotkanie klubu PiS. Jest zapowiedź ważnego wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego
fot. PAP/Paweł Supernak

Klub parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości spotka się w piątek na wyjazdowych obradach w Jachrance pod Warszawą. Na godz. 17 zaplanowano ważne wystąpienie prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego. Ma ono dotyczyć sytuacji w Polsce i przyszłych kampanii wyborczych.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku 

Zagłosuj

Na jaką partię zagłosowałbyś w wyborach parlamentarnych?

Liczba głosów:

W piątek po południu parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości zbiorą się na wyjazdowym posiedzeniu klubu, które potrwa do soboty. W spotkaniu klubu weźmie udział prezes ugrupowania Jarosław Kaczyński, a także – według informacji PAP – premier Mateusz Morawiecki.

Szef klubu PiS, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, poinformował, że wyjazdowe posiedzenie klubu PiS „częściowo będzie dostępne dla mediów”.

Zobacz także

W piątek w radiowej Trójce Karczewski poinformował, że podczas posiedzenia klubu omawiana będzie m.in. strategia przed kolejnymi kampaniami wyborczymi. „Po to się spotykamy, żeby rozmawiać, żeby debatować” – dodał.

– O godz. 17 będzie bardzo ważne wystąpienie prezesa Jarosława Kaczyńskiego – zapowiedział marszałek Senatu.

Dopytywany, dlaczego wystąpienie prezesa PiS będzie ważne, odpowiedział: „Ważne, bo będzie mówił o ważnych rzeczach”. Dodał, że on już wie, czego będzie dotyczyć to wystąpienie, ale nie może tego zdradzić. Powiedział jedynie, że wystąpienie będzie „o przyszłości naszej kampanii wyborczej, o przyszłości, o polityce, o Prawie i Sprawiedliwości, o sytuacji w Polsce”.

Zobacz także

RadioZET.pl/PAP/PTD