Zamknij

Wyniki sekcji zwłok Aleksandry i Oliwii z Częstochowy. Przerażające ustalenia

23.02.2022 17:13
wyniki sekcji zwłok
fot. Karol Porwich /East News

Są wyniki sekcji zwłok kobiet znalezionych w poniedziałek w lesie koło Częstochowy. To prawdopodobnie zaginione 10 lutego: matka i jej córka. Młodsza z kobiet została uduszona.

Poszukiwania 45-letniej Aleksandry i 15-letniej Oliwii z Częstochowy zakończyły się w poniedziałek. W lesie koło Romanowa w woj. śląskim policjanci znaleźli ciała dwóch kobiet i truchło psa.

Są wyniki sekcji zwłok. To prawdopodobnie zaginione 10 lutego: matka i jej córka - dowiedział się reporter Radia ZET Przemek Taranek. - Młodsza z kobiet została uduszona. Przyczyn śmierci starszej kobiety nie udało się na razie określić - powiedział Radiu ZET prok. Krzysztof Budzik.

Poszukiwania 45-letniej Aleksandry i jej 15-letniej córki Oliwii rozpoczęły się 11 lutego. Dzień wcześniej kobiety, wraz z psem rasy shih tzu, w nieznanych okolicznościach opuściły mieszkanie w Częstochowie przy ul. Bienia i nie nawiązały kontaktu z bliskimi. 16 lutego zarzut podwójnego zabójstwa postawiono 52-letniemu znajomemu Aleksandry Krzysztofowi R., który został aresztowany.

52-latek, nie przyznał się do winy. Odmawia również składania zeznań oraz - jak podaje prokuratura - jakiejkolwiek współpracy z organami ścigania. Nie wykluczono jednak, że zostanie poddany badaniom psychiatrycznym. Śledczy potwierdzają przy tym, że podejrzany i ofiary się znały.

RadioZET.pl

C