Zamknij

Policja ruszyła w pościg za 23-latkiem z myślami samobójczymi. Tragiczny finał

23.06.2020 11:44
Policja ruszyła w pościg za 23-latkiem z myślami samobójczymi. Tragiczny finał
fot. PIOTR JEDZURA/REPORTER

Dramat wydarzył się w nocy z poniedziałku na wtorek. Policjanci z Leszna otrzymali zgłoszenie o młodym mężczyźnie z myślami samobójczymi, który pędzi trasą S5  pomiędzy Lipnem a Lesznem. Funkcjonariusze ruszyli w pościg, który niestety miał tragiczny finał.

Dramatyczny wypadek na trasie 25 pod Lesznem. O tragedii pisze portal wtk.pl.

Pomiędzy miejscowościami Lipno i Leszno w kierunku Wrocławia samochód osobowy uderzył w bariery ochronne. Na początku z informacji przekazanych GDDKiA wynikało, że w wyniku zdarzenia śmierć poniosła jedna osoba.

Zobacz także

Według doniesień lokalnych mediów, do tragedii doszło około godziny 2.00 nad ranem we wtorek. Później ruch drogowy zablokowany był przez kilka godzin, obecnie trasa jest przejezdna.

23-latek zginął na drodze

Portal elka.pl dotarł jednak do szczegółowych informacji na temat zdarzenia. W wypadku miał zginąć 23-latek z Tychów.

Zobacz także

Według portalu policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który ma myśli samobójcze i pędzi trasą S5. Funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg. 23-letni kierowca Renault Clio cały czas zmieniał pasy ruchu i wyprzedzał pozostałe samochody. W pewnym momencie stracił panowanie nad kierownicą. Wtedy auto uderzyło w pobliskie bariery ochronne.

Zobacz także

Mężczyznę reanimowano, jednak próba okazała się bezskuteczna. 23-latek poniósł śmierć na miejscu. Obecnie policja bada wszelkie okoliczności tragedii.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/wtk.pl/elka.pl