Zamknij

Młoda kobieta nagle zjechała na przeciwległy pas. Śmiertelny wypadek koło Gubina

17.01.2022 16:47
Wypadek koło Gubina
fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie Odrzańskim

Samochód ciężarowy zderzył się z autem osobowym niedaleko Gubina w województwie lubuskim. Osobówka przewróciła się na dach. Zginęła kierująca nią młoda kobieta.

Wypadek zdarzył się w poniedziałek 17 stycznia po godz. 12 na trasie z Gubina do Krosna Odrzańskiego w województwie lubuskim. Samochód ciężarowy zderzył się tam z osobówką.

Wypadek niedaleko Gubina
fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie Odrzańskim

W wypadku zginęła 23-letnia kobieta, która jechała mercedesem. - Kierująca z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z ciężarówką - powiedziała w rozmowie z portalem Krosnoodrzanskie.naszemiasto.pl podkom. Justyna Kulka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Wypadek koło Gubina. 23-latka zginęła w zderzeniu z tirem

Siła uderzenia była na tyle duża, że mercedes wypadł z drogi i przewrócił się na dach. Kierująca autem 23-latka zginęła na miejscu. 

Około godz. 16 droga była nadal zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy przez Gubin, a także przez Lubsko drogami wojewódzkimi nr 286, 289 i 287.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Krosnoodrzanskie.naszemiasto.pl/Fakt.pl

C