Zamknij
Wypadek pod Polkowicami
  • 430-110029
  • 430-110032_g
  • 430-110028
  • 4 Zobacz
fot. KMP Polkowice

Trwa policyjna obława za kierowcą samochodu, który w okolicach Polkowic (Dolnośląskie) potrącił śmiertelnie pracownika kierującego ruchem na drodze. Policja opublikowała portret pamięciowy sprawcy wypadku.

Do wypadku koło Polkowic na drodze wojewódzkiej nr 331 doszło w poniedziałek 22 listopada. Kierowca audi wyprzedzał maszynę leśną na prostym odcinku drogi. Kiedy wjechał na przeciwległy pas ruchu, potrącił pracownika kierującego ruchem na drodze. 64-letni mężczyzna zginął na miejscu. Następnie kierowca audi zjechał do rowu, uderzył w drzewo i uciekł z rozbitego samochodu.

Wypadek koło Polkowic. Trwa obława na kierowcę, który zabił człowieka

Teren w okolicach wypadku przeszukiwało około 100 policjantów i strażaków. Ustawiono też blokady na okolicznych drogach. W trakcie prowadzonych działań śledczy ustalili, że pojazd, którym poruszał się sprawca, pochodzi z kradzieży, której dokonano na terenie Niemiec.

W poniedziałek wieczorem policja opublikowała portret pamięciowy sprawcy wypadku. Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach mł.asp. Przemysław Rybikowski powiedział we wtorek, że funkcjonariusze nadal szukają kierowcy, który zbiegł z miejsca wypadku. 

KMP Polkowice
fot.

KMP Polkowice

Osoby, które rozpoznają mężczyznę i posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości bądź miejsca przebywania, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach pod nr tel. 47 874 72 00 lub pod numerem alarmowym 112

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP