Zamknij
Auto się rozpadło, kierowca leżał 30 metrów od wraku. Groźny wypadek w Lubuskiem [ZDJĘCIA]
9 Zobacz galerię
fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Borowem

Do groźnego wypadku doszło niedaleko Żagania w województwie lubuskim. Samochód osobowy po uderzeniu w drzewo rozpadł się na dwie części. Strażacy znaleźli kierowcę 30 metrów od wraku. Poszkodowany trafił do szpitala.

Wypadek zdarzył około godziny 13 w czwartek 13 stycznia na drodze wojewódzkiej nr 300 pomiędzy Borowem a Iłową w woj. lubuskim. Mercedes uderzył bokiem w przydrożne drzewo.

- 31-letni kierujący samochodem osobowym marki Mercedes z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo - poinformował cytowany przez News Lubuski st. sierż. Arkadiusz Szlachetko, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu.

Wypadek koło Żagania. Mercedes rozpadł się na dwie części

Siła zderzenia była tak duża, że samochód został rozerwany na pół, a kierowca wypadł z pojazdu. Strażacy znaleźli poszkodowanego 30 metrów od drugiego fragmentu auta. Śmigłowiec LPR przetransportował 31-latka do szpitala. 

Droga po wypadku była całkowicie zablokowana. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/News Lubuski/OSP Borowe