Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tragedia w Małopolskiem. Zginęły dwie osoby

28.12.2018 13:54
xxx wiadomosci

Na drodze krajowej numer 7 w Książu Wielkim zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby zginęły, trzy są w szpitalu, z czego jedna w stanie ciężkim. Przyczyny wypadku nie są jeszcze znane.

Tragedia w Małopolskiem. Zginęły dwie osoby fot. East News

Na drodze krajowej numer 7 na odcinku Miechów–Jędrzejów w Książu Wielkim (województwo małopolskie) zderzyły się dwa samochody osobowe.

Dwie osoby nie żyją

Jak poinformował oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Miechowie aspirant sztabowy Marcin Jamroży, z nieustalonych dotąd przyczyn kierujący Hondą Civic jadący w kierunku Kielc zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka Volkswagenem Golfem. Kierowca i pasażer Hondy Civic zginęli na miejscu. Kierowca golfa i dwie podróżujące z nim osoby zostały przewiezione do szpitala w Miechowie. Jedna z nich jest w stanie ciężkim.

Przyczyny wypadku nie są jeszcze znane. Na miejscu pracuje policja i prokurator.

Ruch w kierunku Kielc odbywa się normalnie. Zablokowany jest pas w kierunku Krakowa, ale obok znajduje się parking, przez który poprowadzony jest objazd. Ruch odbywa się płynnie; nie tworzą się korki. Przewidywany czas utrudnień wynosi ok. trzech godzin.

RadioZET/PAP/JZ

Oceń
Tagi