Zamknij

Tragedia na DK521. Policja ujawnia, kim są ofiary wypadku

Redakcja
28.12.2017 20:14
Tragedia na DK521. Policja ujawnia, kim są ofiary wypadku
fot. Twitter/Pomorska Policja

Cztery osoby zginęły a trzy zostały ranne w wypadku na drodze wojewódzkiej nr 521 we wsi Raniewo pod Kwidzynem (Pomorskie) w czwartek po południu. Z powodu czołowego zderzenia BMW i renault scenic droga od ok. sześciu godzin jest nieprzejezdna.

Zobacz także

Rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie, sierż. sztab. Bożena Schab poinformowała, że w wypadku na drodze wojewódzkiej nr 521 we wsi Raniewo pod Kwidzynem (Pomorskie) cztery osoby zginęły a trzy zostały ranne.

Powiedziała, że według wstępnych ustaleń policji, prawdopodobnie kierowca BMW z niewiadomych jeszcze przyczyn zjechał na pas ruchu przeciwnego i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka renault scenic.

Na miejscu zginęli kierowca i pasażerowie reanult. Rzeczniczka podała, że były to dwa małżeństwa, jedno w wieku 67 lat, mieszkańcy Sosnowca oraz 76-letni kierowca i jego 77-letnia żona, mieszkańcy powiatu kwidzyńskiego. Trzej ranni mężczyźni podróżujący BMW, 22-letni kierowca i pasażerowie w wieku 27 i 32 lat zostali przetransportowani do szpitali. Kierowca był trzeźwy.

foto3
fot. Google Maps

Z powodu wypadku droga nr 521 Kwidzyn – Iława należąca do bardzo uczęszczanych, od około godziny 15 jest nieprzejezdna. Według policji, może zostać odblokowana ok. 21. Do tego czasu zorganizowane są objazdy.

RadioZET.pl/PAP/DG