Zamknij
Wypadek
  • Wypadek k miejscowości Załucze 10
  • Wypadek k miejscowości Załucze 8
  • Wypadek k miejscowości Załucze 2
  • 9 Zobacz
fot. OSP Strzeszkowice Duże

Jedna osoba zginęła w wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką na drodze ekspresowej S19 w sąsiedztwie wsi Załucze na Lubelszczyźnie. Trwa ustalanie przyczyn wypadku - poinformowała w piątek policja.

Do wypadku doszło w czwartek tuż przed północą na S19 między Niedrzwicą Dużą a Wilkołazem - przekazał nadkom. Kamil Gołębiowski z KMP w Lublinie.

Jak ustalono, 26-letni kierujący land roverem uderzył w tył stojącego na poboczu ciężarowego mercedesa, którego 57-letni kierowca zatrzymał się z powodu awarii. - Auto wystawało narożnikiem na prawy pas jezdni - dodał policjant.

Wypadek na S19. Nie żyje 34-letni mężczyzna

Gołębiowski powiedział, że 34-letni pasażer land rovera poniósł śmierć na miejscu, jego ciało zostało zabezpieczone do sekcji. Natomiast 26-latek został przewieziony do szpitala bez specjalnych obrażeń.

Radio Lublin podało, że kierowca auta osobowego był trzeźwy, podobnie 57-letni kierowca ciężarówki. Utrudnienia spowodowane wypadkiem trwały ok. 5 godzin.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Piotr Nowak