Zamknij

Dramatyczny wypadek na S3. Auto wgniecione w ciężarówkę, 4 osoby ranne

11.09.2020 17:57
Wypadek na S3, ranne dzieci
fot. TOMASZ GAWALKIEWICZ/REPORTER, zdj. ilustracyjne

Dramatyczny wypadek na drodze ekspresowej S3 w pobliżu Polkowic (woj. dolnośląskie). Po zderzeniu dwóch ciężarówek i samochodu osobowego ucierpiały cztery osoby, w tym dwoje dzieci. Stan jednej osoby jest krytyczny. Droga została zablokowana, na miejscu interweniowali ratownicy w śmigłowcu LPR.

Wypadek na S3 pod Polkowicami. - Na 253. kilometrze drogi doszło do najechania samochodu osobowego na naczepę ciężarówki – przekazał PAP dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratowniczej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu.

- W wyniku tego zdarzenia poszkodowane zostały cztery osoby, w tym dwoje dzieci. Osoby te były uwięzione w samochodzie, ale zostały już uwolnione przez strażaków i przekazane pogotowiu – dodał dyżurny.

Wypadek na S3. Ciężarówki zgniotły osobówkę, ranne cztery osoby w tym dzieci

Z kolei „Gazeta Wrocławska” podaje, że wspomniana osobówka została wcześniej uderzona inną ciężarówką wskutek czego uderzyła w drugie z aut ciężarowych.

Zobacz także

W zdarzeniu ucierpiały cztery osoby – wszystkie podróżujące autem osobowym. Zostało ono niemalże zgniecione między dwiema ciężarówkami. Dziennik podaje, że na miejscu interweniowali ratownicy w śmigłowcu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Zabrał on jedną osobę, najciężej ranną.

EN_01367021_7043 (2)
fot. screen Google Maps

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku 

RadioZET.pl/PAP/Gazeta Wrocławska