Zamknij

Piwo na drodze. Ciężarówka przewróciła się na S6 i zgubiła ładunek

20.08.2020 12:43
wypadek S6
fot. Koszalin112

Wypadek ciężarówki przewożącej piwo. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej S6 w Zachodniopomorskiem, na wysokości miejscowości Dobre. Ciężarówka uderzyła w bariery energochłonne i zgubiła ładunek, blokując jezdnię w kierunku Szczecina. Kierowca odniósł drobne obrażenia i opatrzony został na miejscu zdarzenia.

Wypadek na S6 w kierunku Szczecina. Ciężarówka przewożąca kontenery z piwem przewróciła się, gubiąc ładunek. - Zablokowany pozostaje jeden pas ruchu na S6 w kierunku Szczecina, na wysokości miejscowości Dobre – informował dyżurny Punktu Informacji Drogowej szczecińskiego oddziału GDDKiA Krzysztof Wróblewski.

Dyżurny PID podał, że ruch na drodze krajowej S6 w kierunku Szczecina, na wysokości miejscowości Dobre, odbywa się pasem szybkim. Ten wolny nadal jest zablokowany.

Piwo rozlało się na jezdni. Wypadek ciężarówki na drodze krajowej S6

Ciężarówka zjechała z jedni i przewróciła się (wcześniej służby drogowe podawały, że uderzyła w bariery energochłonne). "Kontenery z piwem rozsypały się na 100 m pasa awaryjnego i wolnego. Pojazd leży na przeciwskarpie" – podał Wróblewski.

Zobacz także

Poinformował, że poszkodowany kierowca ciężarówki odniósł drobne obrażenia i opatrzony został na miejscu zdarzenia.

Do kolizji doszło w czwartek ok. godz. 8 między węzłem Dobre a węzłem Bielice na drodze krajowej S6 na wysokości miejscowości Dobre (Zachodniopomorskie).

Zobacz także

RadioZET.pl/ PAP/ GS24.pl