Zamknij

Groźny wypadek na S8. Spłonęła ciężarówka przewożąca znicze

14.01.2022 10:32
Wypadek
fot. YouTube/Radio Wrocław (screen)

Na 65. kilometrze trasy S8 między Oleśnicą a Szczodrowem (woj. dolnośląskie) doszło do wypadku, w wyniku którego zapaliła się naczepa ciężarówki przewożącej znicze nagrobne. Pojazd spłonął, a ruch w stronę Wrocławia przez kilka godzin był zablokowany. 

Do wypadku, o którym jako pierwsze poinformowało Radio Wrocław, doszło w piątkowy poranek na 65. kilometrze drogi S8 pomiędzy węzłami Szczodrów a Oleśnica Wschód na wysokości miejscowości Ligota Polska (woj. dolnośląskie).

Wypadek na S8. Spłonęła ciężarówka przewożąca znicze

Radio Wrocław opublikowało w mediach społecznościowych nagranie z miejsca zdarzenia. Widać na ciężarówkę, unoszące się nad nią płomienie oraz grupę strażaków próbujących poradzić sobie z tym pożarem.  

Jak podaje RW, zapaliła się ciężarówka, która przewoziła m.in. znicze nagrobne. Z powodu pożaru ruch w stronę Wrocławia był przez kilka godzin zablokowany.

Na ten moment nie ma informacji na temat osób poszkodowanych w tym wypadku. Wiadomo jedynie, że pożar został już ugaszony, ale nadal trwa sprzątanie szkód. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Radio Wrocław/YouTube

C