Zamknij

Śmiertelny wypadek pod Wrocławiem, nie żyje 28-latek. Bmw zgniecione na pół

04.09.2020 12:10
Wypadek śmiertelny
fot. East News/PIOTR JEDZURA (zdjęcie ilustracyjne)

Na drodze krajowe 8 między miejscowościami Mleczna a Trzebnik w czwartek miał miejsce śmiertelny wypadek. Bmw zderzyło się z samochodem ciężarowym. Zmarł 28-letni kierowca.

Do tego tragicznego wypadku doszło w czwartek około godziny 17:10 na drodze krajowej 8 w województwie dolnośląskim. 28-letni kierowca bmw jechał w stronę Wrocławia. Mężczyzny nie udało się uratować.

Śmiertelny wypadek na dk 8 pod Wrocławiem. Nie żyje 28-latek

W wyniku zderzenia bmw z samochodem ciężarowym zginął 28-letni mężczyzna. 53-letni kierowca ciężarówki skręcał w przeciwnym kierunku, niż osoba zmarła. Pierwsi na miejscu wypadku pojawili się strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Jordanowa Śląskiego, którzy natychmiast przystąpili do wydobycia kierowcy bmw.

Po kilku minutowej walce i pomocy ze strony docierających jednostek strażakom udało się wydobyć osobę poszkodowaną. Niestety, wskutek rozległych obrażeń u poszkodowanego, został stwierdzony zgon

- przekazali strażacy z Jordanowa Śląskiego.

Zobacz także

Gdy doszło do tragicznego w skutkach wypadku, 53-letni kierowca skręcał na parking. W tej sprawie wszczęto śledztwo, które prowadzi policja razem z prokuraturą.

Zobacz także

"Uderzył o w naczepę samochodu ciężarowego prowadzonego przez 53-latka. W tym momencie wiadomo, że ciężarówka jechała w przeciwnym kierunku, czyli od Wrocławia. Jej kierowca skręcał na parking" – przekazał kom. Marcin Ząbek w rozmowie z "Gazetą Wrocławską".

RadioZEt.pl/Gazeta Wrocławska