Zamknij

Dramat na trasie Września - Witkowo. Nie żyje kobieta

Redakcja
19.09.2018 11:03
Dramat na trasie Września - Witkowo. Nie żyje kobieta
fot. Dmitry Kalinovsky/Shutterstock

Tragiczny wypadek miał miejsce w środę około godziny 6.30 na trasie Września-Wiktowo. 41-latka kierująca  oplem meriva z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na lewą stronę ulicy i uderzyła w drzewo. Następnie, auto wpadło do rowu.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do dramatycznego zdarzenia doszło na terenie miejscowości Królewiec. Niestety, pomimo przeprowadzonej przez ratowników medycznych reanimacji – kobieta zmarła. Akcja ratunkowa trwała około godziny, jednak nie udało się uratować 41-latki.

Zobacz także

Auto wpadło do rowu

-Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierująca oplem meriva, 41-letnia mieszkanka Witkowa, jadąc ze strony Wrześni w kierunku Witkowa, na prostym odcinku drogi, na chwilę obecną, z niewyjaśnionych przyczyn, zjechała na lewe pobocze, uderzyła w przydrożne drzewo – poinformowała w rozmowie z portalem naszemiasto.pl aspirantka sztabowa Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Jak dodała, samochód zmarłej na koniec zatrzymał się w rowie.

Zobacz także

Jak podkreślił w rozmowie z portalem z kolei Przemysław Łagutoczkin – rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w  Gnieźnie - aktualnie policja i prokurator prowadzą śledztwo celem ustalenia przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku.

Zobacz także

RadioZET/naszemiasto.pl/radio-wrzesnia.pl/JZ