Zamknij
Wypadek
  • Wypadek na trasie Butryny-Nowa Kaletka
  • Wypadek na trasie Butryny-Nowa Kaletka
  • Wypadek na trasie Butryny-Nowa Kaletka
  • 3 Zobacz
fot. KMP Olsztyn

Do tragicznego wypadku doszło w nocy z wtorku na środę na trasie Butryny-Nowa Kaletka niedaleko Olsztyna. Z nieznanych przyczyn kierowca bmw na zakręcie zjechał na pobocze i uderzył w drzewa. Niestety, mężczyzna zginął na miejscu. 

Do tragicznego wypadku doszło w nocy z wtorku na środę (11/12 stycznia) na drodze wojewódzkiej nr 598 na trasie Butryny-Nowa Kaletka niedaleko Olsztyna.

Śmiertelny wypadek pod Olsztynem. 29-latek zginął na miejscu

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że na zakręcie w prawo z nieznanych przyczyn kierujący bmw zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewa.

Niestety, na skutek odniesionych obrażeń 29-latek siedzący za kierownicą bmw zginął na miejscu. Na zdjęciach opublikowanych przez policję widać, że jego auto zostało w dużej części zmiażdżone.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszelkie okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia. Droga w tym miejscu była zablokowana przez kilka godzin.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/KMP Olsztyn