Zamknij

Poważny wypadek, zablokowana A2. Wylądował śmigłowiec pogotowia ratunkowego [WIDEO]

Redakcja
14.09.2018 12:14
Poważny wypadek, zablokowana A2. Wylądował śmigłowiec pogotowia ratunkowego [WIDEO]
fot. RadioZET/Twitter

Autostradzie A2 w kierunku Poznania jest całkowicie nieprzejezdna. Na 314-tym kilometrze przed węzłem Turek doszło do wypadku ciężarówki i auta osobowego. Na miejscu wylądował śmigłowiec pogotowia ratunkowego. AKTUALIZACJA: AUTOSTRADA JEST JUŻ PRZEJEZDNA.

Na 314-tym kilometrze przed węzłem Turek - pomiędzy węzłem Wartkowice a zjazdem na Dąbie - samochód ciężarowy zderzył się z osobowym. Ciężarówka przewróciła się na jezdnię, blokując oba pasy. Autostrada jest zablokowana a korek ciągnie się przez kilka kilometrów.

AKTUALIZACJA:

Koniec utrudnień w ruchu w woj. łódzkim na autostradzie A2 w kierunku Poznania – poinformowali drogowcy. Trasa była zablokowana przez kilka godzin po wypadku, do którego doszło na niej w piątek przed południem.
Do zdarzenia doszło na odcinku między węzłami Wartkowice i Dąbie. Tam ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym. W wyniku wypadku dwie osoby, a nie, jak wcześniej informowano, trzy zostały ranne.
Na miejscu zdarzenia interweniowało m.in. siedem jednostek straży pożarnej, podczas akcji ratunkowej na autostradzie lądował śmigłowiec LPR.

RadioZET/JZ