Zamknij

Tragiczny wypadek na Podkarpaciu. Zginęła para 30-latków, roczne dziecko ranne

18.04.2022 20:30
Wypadek w Jadachach
fot. PSP w Tarnobrzegu

Samochód osobowy wjechał pod szynobus na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Jadachach w województwie podkarpackim. Zginęły dwie dorosłe osoby, a roczne dziecko zostało ranne.

Wypadek zdarzył się przed godz. 17 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Jadachach w województwie podkarpackim. Portal echodnia.eu poinformował, że małżeństwo w wieku 32 i 33 lat wraz z 14-miesięcznym dzieckiem wjechało pod nadjeżdżający szynobus.

Wypadek w Jadachach. Małżeństwo zginęło, roczne dziecko ranne

32-letnia kobieta i 33-letni mężczyzna, który kierował samochodem, zginęli na miejscu, mimo podjętej reanimacji. Ranna dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego numer 2 imienia Świętej Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Małżeństwo, które zginęło w wypadku, mieszkało w Jadachach.

Portal nieoficjalnie dowiedział się, że nikt spośród 13 osób podróżujących szynobusem nie odniósł obrażeń. Na miejscu wciąż pracują służby ratownicze, przedstawiciele PKP, policja i prokurator. Dokładne okoliczności zdarzenia zostaną wyjaśnione w toku śledztwa.

Wypadek w Jadachach
fot. PSP w Tarnobrzegu

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/echodnia.eu/tvn24.pl

C