Zamknij

Groźny wypadek w Łódzkiem. Osobówka wbiła się w autobus z dziećmi

15.10.2021 19:01
Karetka - zdjęcie ilustracyjne
fot. Lukasz Solski/East News

Na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Kluki w Łódzkiem doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem, którym podróżowały dzieci. Ranne zostały dwie osoby. Trasa jest całkowicie zablokowana.

Wypadek zdarzył się około godz. 16.30 na 69. kilometrze drogi krajowej nr 74 w miejscowości Kluki. – Autobusem, który zderzył się z samochodem osobowym, podróżowało 30 osób - jedna z pasażerek doznała obrażeń. Poszkodowany jest także kierowca osobówki – przekazał PAP oficer prasowy Wojewódzkiej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi Jędrzej Pawlak. 63-letni kierowca został przetransportowany do szpitala.

Wypadek w Klukach. Autobus zderzył się z samochodem osobowym

Portal Ebe24.net podał, że 63-latek z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z autobusem, którym podróżowały dzieci. Nie jest wykluczone, że zasłabł, choć dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśni policja.

Na miejscu zdarzenia interweniowały m.in. 5 zastępów strażaków. Droga nr 74 jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia występują na odcinku między Bełchatowem i Szczercowem.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Ebe24.net/ddbelchatow.pl/PAP - Agnieszka Grzelak-Michałowska/oprac. AK