Zamknij
Wypadek w Kolonii Sokołówce
6 Zobacz galerię
fot. Lubelska Policja

Do groźnego wypadku doszło w powiecie biłgorajskim na Lubelszczyźnie. Zderzyły się tam samochody osobowe i ciągnik, który przewrócił się na dach. Do szpitali przetransportowano pięć osób.

Wypadek zdarzył się w piątek około godz. 22 w miejscowości Kolonia Sokołówka na Lubelszczyźnie. Policja wstępnie ustaliła, że 21-letni kierowca bmw nieprawidłowo wyprzedzał inną osobówkę, również marki bmw.

Z naprzeciwka nadjeżdżała citroenem 40-latka, która zjechała do rowu, aby uniknąć czołowego zderzenia. Kierujący bmw wracając na swój pas, uderzył w jadący prawidłowo ciągnik rolniczy, którym kierował 31-letni mężczyzna.

Wypadek w Kolonii Sokołówce. Groźne zderzenie trzech aut i ciągnika

21-letni kierowca bmw i dwaj podróżujący z nim mężczyźni w wieku 18 i 24 lat zostali przewiezieni do szpitali. „Obydwaj w przeciwieństwie do kierowcy odnieśli poważne obrażenia” – podkreślili lubelscy policjanci. W wypadku ucierpiał też kierujący ciągnikiem i 40-latka, która prowadziła citroena. Te osoby również trafiły do szpitala. Nic nie stało się 19-letniemu kierowcy drugiego bmw i pasażerom – 17 i 18-latce oraz 16-latkowi.

Policja przekazała, że wszyscy kierujący byli trzeźwi. Śledczy wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.

RadioZET.pl