Zamknij

Motocyklista wjechał po naczepę ciężarówki. Nie przeżył wypadku

10.07.2019 14:53
Wypadek
fot. PAP

Na drodze krajowej nr 1 w Łódzkiem - na odcinku pomiędzy Kamieńskiem a Radomskiem, gdzie trwa budowa autostrady - motocyklista poniósł śmierć po wjechaniu pod naczepę ciężarówki. Droga jest zablokowana w obu kierunkach; policja kieruje ruch objazdami.

Jak poinformował oficer dyżurny radomszczańskiej policji, do zdarzenia doszło tuż przed godz. 13.  na odcinku drogi krajowej nr 1 - w miejscu, gdzie prowadzona jest budowa autostrady i ruch odbywa się jedną jezdnią zarówno w kierunku Katowic i Gdańska.

Zobacz także

W miejscowości Słostowice motocyklista jadący w kierunku Częstochowy z nieznanych przyczyn wjechał pod naczepę ciężarówki, ponosząc śmierć na miejscu.

Zobacz także

Policja kieruje ruch objazdem - zjazd z dk nr 1 na dk nr 42, a potem przez Radomsko, dk nr 91, Kamieńsk, drogę wojewódzką nr 484 i powrót na dk nr 1. Objazd obowiązuje w obu kierunkach. Dla podróżujących do pobliskich miejscowości objazdy prowadzone są lokalnie z wykorzystaniem dróg powiatowych i gminnych. Przewiduje się, że utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

RadioZET,pl/PAP