Zamknij

Samochód nagle zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Dwie osoby nie żyją

Redakcja
19.04.2019 08:52
Wypadek
fot. PAP

Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w piątek, na drodze krajowej nr 91, w okolicach Miłosnej koło Krośniewic (woj. łódzkie) – poinformowała PAP rzeczniczka prasowa policji w Kutnie asp. szt. Edyta Machnik. Dodała, że w tym miejscu mogą występować utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w piątek wczesnym rankiem na 294. km DK 91 w okolicach miejscowości Miłosna pod Krośniewicami w pow. kutnowskim (woj. łódzkie).

Zobacz także

– Informację o wypadku otrzymaliśmy o godz. 5.17. Ze wstępnych ustaleń dokonanych na miejscu wynika, że kierujący Mercedesem Sprinter z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechał z drogi, a następnie uderzył w drzewo. W wyniku wypadku na miejscu zginęły dwie osoby podróżujące samochodem – poinformowała PAP asp. szt. Machnik. Dodała, że nie jest jeszcze znana tożsamość ofiar. Jak przekazała straż pożarna, zginęli mężczyźni w wieku ok. 40 lat.

Zobacz także

Rzeczniczka kutnowskiej policji poinformowała, że na miejscu trwają jeszcze prace służb. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Droga jest zablokowana, wprowadzono objazdy, a wkrótce na DK 91 ma zostać wprowadzony ruch wahadłowy.

RadioZET.pl