Tragedia na drodze. Nie żyje motocyklista, który uderzył w wóz z gnojówką

10.09.2019 10:03
Wypadek motocyklowy
fot. KMP Biała Podlaska

W poniedziałek wieczorem na terenie gminy Konstantynów (woj. lubelskie) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Motocykl kierowany przez 44-letniego mieszkańca Konstantynowa uderzył w wóz asenizacyjny ciągnięty przez ciągnik rolniczy. Niestety motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Janowa Podlaskiego.

Wczoraj przed 21.00 dyżurny bialskiej komendy przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Zakalinki Kolonia. Przybyłym na miejsce policjantom udało się ustalić, że 44-latek z Konstantynowa kierujący motocyklem marki BMW z nieustalonych dotychczas przyczyn uderzył w bok wozu asenizacyjnego (służącego do pobierania, transportu i rozlewania gnojówki i gnojownicy) ciągniętego przez ciągnik rolniczy, którym kierował 21-latek z gminy Leśna Podlaska.

Zobacz także

Niestety siła zderzenia pojazdów była tak duża, że motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Policjanci z Janowa Podlaskiego ustalają, co było przyczyną wypadku.

RadioZET.pl/KMP Biała Podlaska