Zamknij

Motocyklista zginął, wjeżdżając w kombajn. Jego śmierć widział 17-letni syn

24.07.2020 14:49
Wypadek drogowy
fot. East News/PIOTR JEDZURA (zdjęcie ilustracyjne)

Do tego tragicznego wypadku doszło w środę po godzinie 18 w Łysakowie (województwo podkarpackie) na wąskiej, gminnej drodze. Motocyklista zderzył się z kombajnem. Śmierć 45-latka widział jego 17-letni syn, który jechał za nim.

Śledczy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym 45-letni motocyklista zginął na miejscu. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z kombajnem.

Wypadek w Łysakowie. Motocyklista zginął na oczach syna

Mężczyźnie udzielono pomocy, jednak zmarł wskutek poniesionych obrażeń w wypadku. Jak podaje serwis hej.mielec.pl, do zderzenia doszło na łuku gminnej drogi w Łysakowie. W tym odcinku jest ona wąska.

Zobacz także

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że motocyklista, widząc na zakręcie najeżdżający kombajn, zaczął hamować. Wtedy stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w maszynę rolniczą — czytamy na stronie poslatnews.pl.

Zobacz także

Za 45-letnim motocyklistą jechał jego 17-letni syn. Nastolatek także poruszał się jednośladem. Na miejscu wypadku pracowała policja pod nadzorem prokuratury. Kierowca kombajnu był trzeźwy. Postępowanie policyjne ma wyjaśnić okoliczności oraz przyczyny śmiertelnego wypadku.

RadioZET.pl/hej.mielec.pl/polsatnews.pl