Zamknij

BMW zepchnęło ciężarówkę z wiaduktu. Wstrząsające nagranie wypadku na S8

10.08.2021 06:35
Wypadek w Nadmie
fot. YouTube/Kierowcy warszawskich ulic/screen

Pod Warszawą na drodze ekspresowej S8 doszło do wypadku, w którym kierowca BMW uderzył w ciężarówkę i zepchnął ją z wiaduktu. Zginął kierowca pojazdu ciężarowego. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać moment zderzenia.

Wypadek na drodze ekspresowej S8 wydarzył się w sobotę po południu w Nadmie koło Warszawy. W sieci opublikowano nagranie z tego zdarzenia. Jadące z dużą prędkością BMW uderzyło w tył samochodu osobowego, a następnie w lewe koło ciężarówki, która przewróciła się na lewy bok, po czym wypadła z trasy i runęła z wiaduktu.

Wypadek w Nadmie. Nagranie trafiło do sieci

– Wewnątrz pojazdu został uwięziony kierowca, którego wydobyli strażacy. Jak się okazało, mężczyzna zginał na miejscu - poinformowała PAP Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji. Poważnie ranny był również kierowca osobówki, w którą uderzyło BMW.

Kierowca i pasażer BMW uciekli pieszo z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy poszkodowanym. Policja zatrzymała ich w niedzielę w Warszawie. Obydwaj mężczyźni byli pijani. Śledczy przeprowadzą badanie, aby sprawdzić, czy byli pod wpływem alkoholu również w momencie wypadku. Ustalą również, kto prowadził pojazd.

Policja apeluje do świadków

Jeden z zatrzymanych był poszukiwany przez policję. Jak przekazała Małgorzata Wersocka „Gazecie Wyborczej” mężczyzna miał trafić do więzienia na 5 lat i 10 miesięcy za udział w zorganizowanej grupie przestępczej i posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie i apeluje do świadków, by zgłaszali się z informacjami, które pomogą ustalić dokładne okoliczności zdarzenia. Zgłaszać się można telefonicznie pod numerem: 47 72-47-259 i 22 776-20-21 lub osobiście w siedzibie KPP w Wołominie przy ul. Wileńskiej 43a.

RadioZET.pl/PAP/"Gazeta Wyborcza"/oprac. AK

C