Zamknij

Koszmarna śmierć przy pracy. "Mężczyzna został przysypany przez ziarna kukurydzy"

PAP
27.01.2022 22:08
śmierć w Oleszycach
fot. Policja Podkarpacka

41-letni mężczyzna zmarł po tym, jak został przysypany w silosie przez ziarna kukurydzy. Tragedia wydarzyła się w czwartek rano w centrali nasiennej w Oleszycach na Podkarpaciu.

Do tragedii doszło ok. godz. 9. "Dyżurny lubaczowskiej komendy otrzymał informację o wypadku, do którego doszło w centrali nasiennej w Oleszycach. Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna został przysypany przez znajdujące się w silosie ziarna kukurydzy" – czytamy w policyjnej notatce.

Wypadek w Oleszycach. 41-latek zginął przysypany przed ziarna kukurydzy

Policjanci ustalili, że 41-letni mieszkaniec gminy Oleszyce wszedł do silosu, aby wykonać prace naprawcze. Znajdujące się w silosie ziarna kukurydzy osunęły się i przysypały mężczyznę.

Pracownicy, którzy byli obecni na miejscu, wycięli otwór na dole silosu, dzięki czemu udało się wyciągnąć na zewnątrz nieprzytomnego mężczyznę. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej 41-latek zmarł.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśnią okoliczności wypadku.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Wojciech Huk

C