Zamknij

Tragedia na drodze. Nie żyje 35-latek i jego 9-miesięczna córeczka

05.07.2019 17:29
Wypadek
fot. Facebook screen/Raciborz112

Dwie osoby nie żyją, a kilka, w tym dzieci, zostało poszkodowanych wskutek zderzenia autobusu komunikacji miejskiej z samochodem, do którego doszło w piątek po południu na ul. Kozielskiej w Raciborzu (woj. śląskie). Według  informacji potwierdzonych przez policję, śmierć poniósł 35-letni mężczyzna i jego 9-miesięczna córka, a siedem osób trafiło do szpitala. 

Jak poinformowała rzeczniczka śląskiej straży pożarnej Aneta Gołębiowska, wskutek zderzenia w samochodzie osobowym zakleszczonych zostało pięć podróżujących nim osób – dwoje dorosłych i troje dzieci, w tym niemowlę. 

Jak informuje Dziennik Zachodni, wypadek zakończył się tragicznie. Śmierć poniósł bowiem 35-letni kierowca samochodu oraz jego 9-miesięczna córeczka. Doniesienia te potwierdził w rozmowie z gazetą Mirosław Szymański z Komendy Miejskiej Policji w Raciborzu

Zobacz także

"DZ" podaje również, że w zdarzeniu poszkodowane zostały pozostałe trzy osoby podróżujące oplem, w tym dwoje dzieci. Do szpitala przetransportowano także czworo poszkodowanych pasażerów autobusu/ 

Do wypadku doszło na ul. Kozielskiej, którą w Raciborzu przebiega droga krajowa nr 45, wiodąca od Opola w kierunku granicy państwa w Chałupkach. W piątek po południu zakorkowany był jej odcinek w północnej części miasta, z ograniczoną możliwością objazdu innymi ulicami.

RadioZET.pl/PAP/Dziennik Zachodni/Facebook