Zamknij

24-latek znaleziony na przydrożnej łące obok zniszczonego auta. Dramat na drodze

19.08.2020 10:14
Zdjęcie ilustracyjne
fot. LUKASZ SOLSKI/East News

Wypadek miał miejsce na Lubelszczyźnie. O dramacie poinformowała lubelska policja. Na przydrożnej łące obok przewróconego samochodu leżał nieprzytomny, 24-letni mężczyzna. Policjant oraz przechodnie podjęli próbę reanimacji, jednak okazała się bezskuteczna. Okazało się, że pojazd, którym kierował 24-latek, dachował.

Wypadek w województwie lubelskim, w miejscowości Siedliska. Jak informują lubelscy policjanci, do ogromnej tragedii doszło w poniedziałek po południu.

Dzielnicowy razem z innymi osobami zaczęli udzielać pomocy nieprzytomnemu  24-latkowi, który leżał na przydrożnej łące obok przewróconej na dachu hondy. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń życia mężczyzny nie udało się uratować

- czytamy w komunikacie policji.

Zobacz także

Dramatyczny wypadek. 24-latek leżał przy drodze, auto dachowało

Zobacz także

Funkcjonariusze wraz z prokuratorem, obecnym na miejscu tragicznego zdarzenia ustalili, że 24-letni mężczyzna kierował samochodem marki Honda i jechał drogą gruntową. W pewnym momencie najprawdopodobniej doszło do znacznego przekroczenia prędkości i młody kierowca utracił panowanie nad autem. Pojazd zjechał na łąkę i dachował.

siedliskawypadek

fot. lubelska.policja.gov.pl

Zobacz także

"Teraz łukowscy policjanci pod nadzorem prokuratury będą prowadzili postępowanie, w trakcie którego zostaną ustalone wszystkie szczegóły tego tragicznego w skutkach wypadku. Apelujemy do kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Nadmierna prędkość to nadal jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych" – informuje lubelska policja.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/lubelska.policja.gov.pl