Zamknij

Tragedia na torach w Siemianicach. 14-latek zginął pod kołami pociągu

19.10.2021 09:50
Potrącenie na torowisku - zdjęcie ilustracyjne
fot. MAREK ZIELINSKI/Marcin Jurkiewicz/East NewsSE/East News

14-latek został śmiertelnie potrącony przez pociąg niedaleko Siemianic w powiecie kępińskim w Wielkopolsce. W sprawie wszczęto dochodzenie, aby wyjaśnić okoliczności zdarzenia.

Jest to kolejne tragiczne zdarzenie na torowisku w tym powiecie. W sobotę 69-latek zginął, wysiadając z pociągu, który ruszał ze stacji w Kępnie.

Wypadek w Siemianicach. 14-latek śmiertelnie potrącony przez pociąg

Wypadek z udziałem 14-latka zdarzył się w poniedziałek po południu na torowisku w rejonie miejscowości Siemianice w powiecie kępińskim. Chłopiec został śmiertelnie potrącony przez pociąg relacji Ostrów Wielkopolski-Kluczbork.

Oficer prasowy kępińskiej policji sierż. Rafał Stramowski przekazał w rozmowie z „Faktami Kaliskimi”, że zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło przed godz. 18. Na miejsce wysłano grupę dochodzeniowo-śledczą.

Policja potwierdziła, że w wypadku zginął 14-letni mieszkaniec gminy Łęka Opatowska w powiecie kępińskim. Na razie nie wiadomo, czy była to próba samobójcza, czy nieszczęśliwy wypadek. – Jest za wcześnie, by o tym wyrokować. Przesłuchiwani są świadkowie, pracownicy kolei – powiedział policjant, cytowany przez „Fakty Kaliskie”.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/"Fakty Kaliskie"/"Głos Wielkopolski"