Zamknij

Tragiczny wypadek. Nie żyje nastoletnia rowerzystka, druga walczy o życie

27.06.2022 21:41
Wypadek w Skierniewicach
fot. Komenda Miejska PSP w Skierniewicach

Nastoletnia rowerzystka zginęła w wyniku potrącenia przez samochód dostawczy w Skierniewicach. Druga z potrąconych na rowerze dziewczyn trafiła do szpitala.

Do tragicznego wypadku na ulicy Fabrycznej w Skierniewicach (woj. łódzkie) doszło w poniedziałek około godziny 19. Według wstępnych ustaleń dwie rowerzystki w wieku około 18 lat potrącił samochód dostawczy.

Skierniewice. Nastoletnia rowerzystka zginęła w wypadku

Wezwane na miejsce wypadku służby prowadziły akcję reanimacyjną poszkodowanych nastolatek. Jednej z nich nie udało się uratować. Druga w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala w Skierniewicach.

Droga została całkowicie zablokowana. Przyczyny wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora. – Najprawdopodobniej w wyniku oślepienia przez słońce kierowca nie zauważył jadących prawą stroną rowerzystek i uderzył w nie – powiedział w rozmowie z portalem Fakt.pl kom. Robert Woliński z Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/Fakt

C