Zamknij

Tragiczny wypadek w Sosnowcu. Kobieta śmiertelnie potrącona przez śmieciarkę

17.12.2021 12:33

54-latka została potrącona przez śmieciarkę na jednym z osiedli w Sosnowcu. Kobieta odniosła rozległe obrażenia głowy. Mimo reanimacji zmarła. Policja wyjaśnia, jak doszło do tragicznego wypadku.

Wypadek w Sosnowcu
fot. KMP Sosnowiec

Wypadek zdarzył się w piątek przed godz. ósmą rano przy ulicy Bohaterów Monte Cassino w Sosnowcu. Manewrująca na drodze dojazdowej do wiaty śmietnikowej śmieciarka potrąciła przechodzącą 54-letnią kobietę. 

Piesza doznała rozległych obrażeń głowy. Mimo reanimacji poszkodowanej nie udało się uratować. 

Wypadek w Sosnowcu. 54-latka zginęła pod kołami śmieciarki

Śledczy ustalają, jak doszło do wypadku. - Na razie nie wiem, czy kobieta niespodziewanie weszła pod koła śmieciarki, czy kierowca jej nie zauważył - powiedziała podkomisarz Sonia Kepper, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu, cytowana przez “Super Express”. 

Policjantka dodała, że śledczy przesłuchają świadków. Kepper zwróciła uwagę, że do wypadku doszło na terenie “ludnego osiedla”, w pobliżu piekarni. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/"Super Express"/TVN24