Zamknij

Dramat na Opolszczyźnie. Nie żyją dwie osoby

Redakcja
13.02.2019 14:25
Dramat na Opolszczyźnie. Nie żyją dwie osoby
fot. MAREK MALISZEWSKI/REPORTER/East news

Dwie osoby zginęły, a jedna została ranna w wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką w Strzelnikach. Jak informuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Opolu, droga krajowa 94 z Brzegu do Opola jest zablokowana.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do zdarzenia doszło przed godziną 13 na trasie z Brzegu do Opola. Z nieustalonych dotąd przyczyn doszło do czołowego zderzenia ciężarówki z osobowym oplem. W wyniku wypadku zostały poszkodowane trzy osoby jadące samochodem osobowym – mężczyzna, kobieta i 10-letnie dziecko.

Reanimacja się nie powiodła

Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy próbowali ratować życie dwojga wydobytych z auta dorosłych. Jak poinformował oficer dyżurny KW Państwowej Straży Pożarnej w Opolu, akcja reanimacyjna się nie powiodła. Dziecko jest pod opieką lekarzy. Według nieoficjalnych informacji jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Zobacz także

Na miejscu jest policja, która pod nadzorem prokuratora będzie ustalała przyczyny tragedii. Do czasu zakończenia prac ekip śledczych należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu na trasie z Opola do Brzegu. Samochody kierowane są na objazd przez Strzelniki.

Zobacz także

RadioZET/PAP/JZ