Zamknij

12-letni chłopiec potrącony przez samochód. Lądował śmigłowiec LPR

10.05.2022 12:08

12-latek jadący na rowerze został potrącony przez samochód w Sulejówku. Na miejscu wypadku lądował śmigłowiec LPR. Chłopiec trafił do szpitala. Lekarze określają jego stan jako "ciężki, ale stabilny".

śmigłowiec LPR
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Do wypadku w Sulejówku doszło we wtorek przed 9 rano. 12-letni chłopiec jechał na rowerze, gdy został potrącony przez kierowcę samochodu osobowego.

Wypadek w Sulejówku. 12-latek na rowerze potrącony przez samochód

- O godz. 8:52 otrzymaliśmy zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty - przekazał st. kpt. Kamil Płochocki z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim, cytowany przez polsatnews.pl.

- Po przyjeździe na miejsce okazało się, że rowerzysta, którym był 12-letni chłopiec, jest pod opieką zespołu ratownictwa medycznego - powiedział strażak. Jak dodał, ze względu na obrażenia wezwane zostało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które przetransportowało dziecko do szpitala.

Stan chłopca określany jest jako "ciężki, ale stabilny".

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Polsatnews.pl