Wypadek w Tryńczy. Znajomi jednej z dziewczyn stworzyli wzruszający film [WIDEO]

Redakcja
02.01.2018 11:51
Ania
fot. Facebook/Gabriela Giedlarowiec

Szkolni znajomi i nauczyciele przygotowali poruszający film poświęcony nastoletniej Ani, jednej z pięciu ofiar tragicznego wypadku w Tryńczy. Dziewczyna, wraz ze swoją siostrą, koleżanką i dwoma kolegami, zginęła po tym, jak ich samochód wpadł do rzeki.

Zobacz także

Film opublikowała koleżanka Ani z klasy, Gabriela. Upubliczniła wideo na swoim profilu na Facebooku. Składa się ono z humorystycznych nagrań i zdjęć, których główną bohaterką jest właśnie Ania:

"Ania na zawsze zostaniesz w naszych sercach!❤ Wspólnie z całą klasa IH i Panią Anna Mielniczek chciałam Ci bardzo podziękować za 4 wspaniałe miesiące spędzone razem w szkole i ze mną razem w ławce ! Spoczywaj w pokoju słońce" - czytamy w opisie pod materiałem. Poniżej znajdują się komentarze, w których internauci również oddają hołd zmarłej.

Co się wydarzyło w Tryńczy?

Przypomnijmy: cała piątka zaginęła wieczorem 25 grudnia. Annę, jej siostrę Dominikę, koleżankę Klaudię oraz dwóch kolegów Sławomira i Bogusława ostatni raz widziano w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, gdy wsiadali do Daewoo Tico.

Zobacz także

Ich samochód wpadł do rzeki Wisłoka w Tryńczy na Podkarpaciu. Wszyscy zginęli z powodu utonięcia. W najbliższych dniach odbędą się uroczystości pogrzebowe.

RadioZET.pl/se.pl/MP