Zamknij

Ludzie mdleli w kościele. Emocjonalny pogrzeb nastolatek z Tryńczy [ZDJĘCIA]

Redakcja
02.01.2018 23:11
Ludzie mdleli w kościele. Emocjonalny pogrzeb nastolatek z Tryńczy [ZDJĘCIA]
fot. East News

We wtorek odbył się pogrzeb 16-letniej Ani i 18-letniej Dominiki - dwóch z pięciu ofiar tragicznego wypadku w Tryńczy. W trakcie mszy świętej trzy osoby miały stracić przytomność.

W ostatnim pożegnaniu nastolatek wzięli udział rodzice, rodzeństwo, koleżanki, koledzy oraz mieszkańcy Tryńczy. Jak informuje ''Wirtualna Polska'', siostry zostały pochowane na miejskim cmentarzu w Tryńczy. Pogrzeb nastolatek odbył się w bardzo emocjonalnej atmosferze. 

Zobacz także

Portal se.pl donosi, że podczas mszy zemdlały trzy osoby. Na miejscu pojawili się ratownicy medyczni i udzielili im pomocy.

Emocjonalny pogrzeb nastolatek z Tryńczy:

W piątek policjanci i strażacy przez kilka godzin pracowali w okolicach rzeki Wisłok w Tryńczy. Użyty przez strażaków sonar wskazał, że na dnie rzeki znajduje się duży przedmiot. Prawdopodobnie samochód. Przed godz. 16 na brzeg wyciągnięto daewoo tico.

W środku znajdowało się pięć ciał - trzech kobiet oraz dwóch mężczyzn. Kobiety, w tym dwie siostry, w wieku 19, 18 i 16 lat były od kilku dni poszukiwane. Wyszły z domu 25 grudnia, ostatni raz widziane były w poniedziałek wraz z dwoma mężczyznami, jak wsiadały do daewoo tico. Pozostałe dwa ciała to zwłoki tych mężczyzn w wieku 24 i 27 lat. Wszyscy byli mieszkańcami gminy Tryńcza.

RadioZET.pl/PAP, wp.pl, se.pl/DG