Zamknij

Ostatni pogrzeb w Tryńczy. ''Popatrz jak wszyscy Cię kochają''

Redakcja
05.01.2018 08:41
Ostatni pogrzeb w Tryńczy. ''Popatrz jak wszyscy Cię kochają''
fot. Grzegorz Bukala / Agencja Gazeta

W czwartek w Tryńczy odbył się pogrzeb ostatniej z ofiar tragicznego wypadku. Pożegnano 19-letnią Klaudię. W trakcie mszy żałobnej, ksiądz przypomniał moment urodzenia dziewczyny. 

W ostatnim pożegnaniu 19-latki wzięli udział rodzice, rodzeństwo, przyjaciele oraz mieszkańcy Tryńczy. – Klaudio, popatrz jak wszyscy Cię kochają - tymi słowami - jak podaje Fakt, rozpoczął swoje kazanie ksiądz podczas mszy żałobnej. 

Ksiądz zwrócił uwagę na wielki ból matki i przypomniał radosny moment urodzenia dziewczyny. - Jaka radość panowała w rodzinie, kiedy w końcu urodziła się dziewczynka jako piąte dziecko – wspominał. 

Zobacz także

29 grudnia policjanci i strażacy przez kilka godzin pracowali w okolicach rzeki Wisłok w Tryńczy. Użyty przez strażaków sonar wskazał, że na dnie rzeki znajduje się duży przedmiot - prawdopodobnie samochód. Przed godz. 16 na brzeg wyciągnięto daewoo tico.

W środku znajdowało się pięć ciał - trzech kobiet oraz dwóch mężczyzn. Kobiety, w tym dwie siostry, w wieku 19, 18 i 16 lat były od kilku dni poszukiwane. Wyszły z domu 25 grudnia, ostatni raz widziane były w poniedziałek wraz z dwoma mężczyznami, jak wsiadały do daewoo tico. Pozostałe dwa ciała to zwłoki tych mężczyzn w wieku 24 i 27 lat. Wszyscy byli mieszkańcami gminy Tryńcza.

Emocjonalne pożegnanie dwóch nastolatek z Tryńczy: 

RadioZET.pl/Fakt/DG