Wypadek w Warszawie. Samochód zderzył się z autobusem. Jedna osoba nie żyje

Redakcja
17.11.2017 14:09
Warszawa
fot. Twitter/Piotr Bożyk

Do zderzenia samochodu z autobusem doszło w Warszawie. W jego wyniku zginęła jedna osoba, a druga poszkodowana walczy o życie w szpitalu.

Informację jako pierwszy podał portal TVN Warszawa. Do zdarzenia doszło na warszawskiej Ochocie. Fiat Seicento zderzył się z autobusem linii 523.

Dwie osoby zostały poszkodowane, obydwie zostały poddane reanimacji przez służby medyczne, niestety jednej z nich nie udało się uratować. Druga walczy o życie w szpitalu.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że fiat seicento wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa autobusowi 523 - powiedziała w rozmowie z serwisem Ewa Sitkiewicz z komendy stołecznej policji.

Zobacz także

- Policja parawanem zagrodziła miejsce wypadku. Samochód jest mocno rozbity, autobus z kolei ma uszkodzony przód. Są duże utrudnienia. Zablokowana jest ulica Szczęśliwicka, przejezdny jest tylko jeden pas ruchu Grzymały-Sokołowskiego od dworca zachodniego w kierunku Grójeckiej - relacjonował z kolei reporter TVN Warszawa.

Zarząd Transportu Miejskiego poinformował o utrudnieniach w komunikacji miejskiej. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej ZTM.

RadioZET.pl/TVN Warszawa/MP