Samochód wjechał w słup. Nie żyją trzy osoby [WIDEO]

30.03.2019 08:35
Wypadek
fot. Twitter/TVP3 Warszawa

Trzech mężczyzn zginęło w wypadku samochodowym na warszawskim Mokotowie. Audi, którym podróżowali, z nieznanych przyczyn uderzyło w słup. Na miejscu pracuje już policja i prokurator. 

Do zdarzenia doszło ok. godz. 3:30 nad ranem u zbiegu ul. Puławskiej oraz al. Wilanowskiej. Jak powiedział w rozmowie z Gazeta.pl Tomasz Oleszczuk, aspirant sztabowy ze Komendy Stołecznej Policji, auto z nieznanych przyczyn zjechało z pasa ruchu i uderzyło w przydrożny słup. Wszyscy trzech mężczyźni, którzy nim podróżowali, zginęli. 

- Zostało wszczęte śledztwo, będziemy wyjaśniać okoliczności tej tragedii - przekazał Oleszczuk, dodając, że na miejscu zdarzenia oprócz policji pracuje również prokuratura.

Jak informuje TVP3 Warszawa, ofiary to mieszkańcy powiatu piaseczyńskiego, który udawali się w stronę centrum stolicy. Przyczyną wypadku, wedle wstępnych ustaleń, mogło być znaczne przekroczenie dozwolonego limitu prędkości.

Warszawski ZTM podaje, że w kursowaniu linii 4, 10, 35, 165, 218 mogą pojawić się czasowe utrudnienia. Tramwaje jadą na razie jedynie do pętli Metro Wilanowska, zaś autobusy objazdem: al. Wilanowska - Modzelewskiego - al. Lotników - Puławska.

RadioZET.pl/Gazeta.pl/TVP3 Warszawa