Zamknij

Motocyklista wjechał z impetem w murek na rondzie. Zginął na miejscu

23.07.2019 11:11
Wypadek
fot. Piotr Jedzura/Reporter

Nie żyje motocyklista, który uległ wypadkowi na jednym z rond w Ząbkach. Mężczyzna wjechał z impetem w znajdujący się tam murek. Teraz okoliczności wyjaśniają policja oraz prokuratura. 

Do zdarzenia, o którym informuje stołeczna „Gazeta Wyborcza”, doszło we wtorek, ok. godz. 7 rano, na skrzyżowaniu ulic Wolności i 11 listopada w podwarszawskich Ząbkach. Jadący w kierunku ul. Batorego motocyklista nie skręcił, lecz z impetem uderzył w znajdujący się na rondzie murek.

Zobacz także

– Ze wstępnych informacji zebranych przez policjantów wynika, że 32-letni mężczyzna przejechał centralnie przez rondo i uderzył w murek z napisem Ząbki. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, lekarz podjął czynności reanimacyjne, ale niestety mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon na miejscu wypadku – powiedział w rozmowie z „GW” asp. szt. Tomasz Sitek, oficer prasowy komendy policji w Wołominie.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Policja i prokuratura wyjaśniają przyczyny oraz dokładne okoliczności wypadku. Nie wiadomo, co go spowodowało, ale wedle ustaleń „Wyborczej” na jezdni tuż przed rondem można zauważyć ślady hamowania. 

Zobacz także

RadioZET.pl/warszawa.wyborcza.pl