Zamknij

Całą noc czekała na pomoc, zakleszczona w aucie. Jej mąż zmarł na miejscu [FOTO]

Redakcja
16.09.2018 14:27
Całą noc czekała na pomoc, zakleszczona w aucie. Jej mąż zmarł na miejscu [FOTO]
fot. OSP Bytnica/Facebook

Jak czytamy na stronie OSP w Bytnicy, strażacy w niedzielę o godzinie 7.40 zostali wezwani do wypadku drogowego między miejscowościami Bytnica i Głębokie (Lubuskie). W samochodzie, który uderzył w drzewo, zakleszczona była kobieta. Kierowca auta, jej mąż – nie przeżył. 26-latka całą noc czekała na pomoc.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak poinformowała Gazeta Lubuska, 26-latkę nad ranem znalazł grzybiarz. Mężczyzna od razu zawiadomił odpowiednie służby.

Zobacz także

Policja podała, że podróżujący przemieszczali się fordem mondeo z miejscowości Bytnica do miejscowości Głębokie. Do zderzenia doszło około 23.00, w sobotę. 27-letni kierowca auta zmarł na miejscu. Jego 26-letnia małżonka została ranna. Całą noc czekała na pomoc, zakleszczona w rozbitym pojeździe.

bobrowice1
fot. OSP Bytnica/Facebook

 W pojeździe były dwie osoby

 „Dzisiaj około godziny 7.40 zostaliśmy wezwani do wypadku drogowego pomiędzy miejscowościami Bytnica a Głębokie. Po kilku minutach zameldowaliśmy się na miejscu zdarzenia. W zmasakrowanym pojeździe uwięzione były dwie osoby: jedna osoba przytomna, jedna bez oznak życia” – napisano w niedzielę na portalu społecznościowych OSP Bytnica. Jak dodano, „z racji braku odpowiedniego sprzętu do ratownictwa drogowego zadysponowano jednostkę Państwowej Straży Pożarnej ze Świebodzina oraz OSP Bobrowice”.

bobrowice2
fot. OSP Bytnica/Facebook

 Jak wynika z relacji strażaków, uwięzioną kobietą udało się uwolnić po 40 minutach. Została natychmiast przetransportowana do śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 RadioZET /gazeta.pl/facebook.com/osp.bytnica/JZ