Zamknij

Uszkodził barierki, chodnik i hydrant, auto dachowało. Kierowca był pijany

Redakcja
25.07.2018 08:32
Wypadek
fot. Lubelska Policja

Ze wstępnych ustaleń policjantów z Biłgoraja (woj. lubelskie) wynika, że kierowca BMW uszkodził przydrożne barierki ochronne, chodnik i hydrant. Jego pojazd ostatecznie dachował i zatrzymał się w pobliskich zaroślach.

W niedzielę, ok. godz. 5 dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Gromada. Kierowca samochodu osobowego BMW, jadąc z dużą prędkością, uderzył w barierki ochronne, wyrwał hydrant i uszkodził chodnik, następnie jego pojazd dachował i zatrzymał się w pobliskich zaroślach.

Wypadek
fot. Lubelska Policja

Kierujący zbiegł z miejsca zdarzenia. Policjanci szybko jednak ustalili, do kogo należy BMW i udali się do miejsca zamieszkania właściciela.

Zobacz także

Zatrzymany to 19-latek z Biłgoraja. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad promil alkoholu. Młody mężczyzna wczoraj usłyszał zarzuty. Prowadzone postępowanie i zebrany materiał dowodowy wykażą, czy był on sprawcą zdarzenia.

Zgodnie z prawem za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Sąd może również orzec zakaz prowadzenia pojazdów.

Chcesz otrzymywać podobne informacje? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku!

RadioZET.pl/Lubelska Policja/MP