Zamknij
wypadek w miejscowości Dębówko
  • 102-175746
  • 102-175744
  • 32-175674
  • 4 Zobacz
fot. Warmińsko-Mazurska Policja

Tragiczny wypadek w miejscowości Dębówko w powiecie szczycieńskim. Auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Zginęła 26-letnia ciężarna.

Do wypadku doszło w sobotę ok. godz. 19. w miejscowości Dębówko (woj. warmińsko-mazurskie). Jak wstępnie ustalili policjanci, 26-latka jadąca BMW wykonała manewr wyprzedzania mercedesa. Następnie zjechała z drogi i uderzyła w przydrożne drzewo.

Śmierć na drodze w Warmińsko-Mazurskiem. Nie żyje 26-letnia ciężarna

- Auto z nieznanych przyczyn wypadło z drogi i dosłownie owinęło się wokół drzewa - przekazała Joanna Manelska z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie w rozmowie z "Gazetą Olsztyńską". Niestety, pomimo natychmiastowej pomocy, 26-latki nie udało się uratować. Na skutek poniesionych obrażeń kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Zmarła była mieszkanką gminy Szczytno. Jak poinformowała "Gazeta Olsztyńska", kobieta, która podróżowała sama, była w szóstym miesiącu ciąży. - To straszna tragedia. Apelujemy do kierowców o rozwagę i bezpieczną jazdę - dodała rzeczniczka.

Droga została zablokowana do późnych godzin nocnych, a na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/"Gazeta Olsztyńska"/Policja Warmińsko-Mazurska