Zamknij
Wypadek w miejscowości Kyry
  • wypadek kyry
  • wypadek kyry 2
  • wypadek kyry 3
  • 3 Zobacz
fot. Policja.slaska.pl/Pszczyna

Nie żyje 31-letni mężczyzna, którego przygniótł walec w miejscowości Kyry na Śląsku - poinformowała w piątek w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim sierż. szt. Jadwiga Śmietana, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie.

Wypadek zdarzył się 14 września po godz. 8 w miejscowości Kyry w woj. śląskim. W czasie prowadzonych prac drogowych przewrócił się walec, który przygniótł 31-letniego pracownika. 

- Poszkodowany, który uległ wypadkowi pochodził z powiatu rybnickiego i był pracownikiem przy remontowanym odcinku drogi. Wskutek przygniecenia przez walec jego stan był bardzo ciężki i trzeba było go reanimować. Dopiero po przywróceniu funkcji życiowych mężczyzna został przetransportowany do sosnowieckiego szpitala – powiedziała Dziennikowi Zachodniemu sierż. szt. Jadwiga Śmietana, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie.

Wypadek w miejscowości Kyry. 31-latka przygniótł walec

Policjantka przekazała, że poszkodowany miał obrażenia głowy, klatki piersiowej i brzucha. Lekarze od środy walczyli o życie mężczyzny, ale nie udało się go uratować.

- Poszkodowany niestety zmarł - potwierdziła w piątek Śmietana. Policjantka dodała, że nie zna jeszcze żadnych szczegółów. - Wciąż czekamy na dokumenty z prokuratury - przekazała w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Dziennik Zachodni