Zamknij

Dramatyczny wypadek z udziałem ładowarki. 30-latek zginął na miejscu

11.10.2021 15:34
ładowarka
fot. Marek BAZAK/East News

Tragiczny wypadek w żwirowni w Biskupcu. Zginął 30-latek, na którego najechał inny pracownik. Okoliczności śmierci mężczyzny wyjaśnia policja.

Do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek na terenie żwirowni w Biskupcu (woj. warmińsko-mazurskie). Pracownik zginął pod kołami ładowarki - przekazał Polskiej Agencji Prasowej w sierż. sztab. Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Śmierć w żwirowni. 30-latek zginął pod kołami ładowarki

W poniedziałek około godz. 11 dyżurny oficer komisariatu w Biskupcu otrzymał zgłoszenie o tragicznym zdarzeniu na terenie żwirowni w Biskupcu. Według wstępnych ustaleń policji 45-letni operator ładowarki najechał na 30-letniego pracownika, który na skutek odniesionych obrażeń zmarł na miejscu.

- Wszystko wygląda na nieszczęśliwy wypadek - mówił Andrzej Jurkun z KMP w Olsztynie w rozmowie z Onetem. - Za kierownicą ładowarki siedział inny pracownik żwirowni, który najprawdopodobniej nie zauważył innego mężczyzny - dodał.

Badanie alkomatem wykazało, że 45-latek był trzeźwy. Przyczyny i okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśnia policja. Na miejsce przyjechali także inspektorzy pracy.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP autor: Agnieszka Libudzka/Onet.pl