Tragedia na Lubelszczyźnie. Nie żyje jedna osoba, kierowca uciekł

Redakcja
17.02.2019 16:24
Tragedia na Lubelszczyźnie. Nie żyje jedna osoba, kierowca uciekł
fot. Adam STASKIEWICZ/East News

Niewyobrażalna tragedia wydarzyła się w piątek rano, w miejscowości Kolonia Wałowice (województwo lubelskie). Volkswagen Passat, którym kierował 29-letni mężczyzna, wpadł do rowu i przewrócił się na bok. Samochodem podróżowały jeszcze dwie osoby.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

W wyniku dramatycznego wypadku, jeden z pasażerów – 33-latek – zginął na miejscu. 21-letnia kobieta została ranna – podał w niedzielę Dziennik Wschodni.

Uciekł z miejsca wypadku

Kierowca samochodu po wypadku uciekł, zostawiając towarzyszy podróży bez pomocy.

Zobacz także

Według relacji gazety, która powołuje się na wstępne ustalenia policjantów, kierowca Volkswagena nie zaadaptował się do warunków panujących na drodze po względem prędkości jazdy. Stracił panowanie nad autem przy zakręcie, w wyniku czego pojazd wpadł do pobliskiego rowu i przewrócił się na bok.  - W wyniku wypadku na miejscu zginął 33-letni pasażer, natomiast 21-letnia pasażerka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala – potwierdziła w rozmowie z Dziennikiem Wschodnim policja.

Zobacz także

Funkcjonariuszom udało się namierzyć zbiegłego kierowcę. 29-letni sprawca wypadku okazał się być mieszkańcem powiatu janowskiego. Według relacji gazety, w chwili zatrzymania przez policję był pod wpływem alkoholu.

Świadkowie wypadku proszeni o pomoc!

Wciąż poszukiwani są świadkowie tego dramatycznego wydarzenia. Policja precyzuje, że chodzi dokładnie o osoby, które w piątek 15 lutego jechały trasą W-824 pomiędzy Józefowem a Wisłą- Wałowice, w godzinach 5-5.30.

Zobacz także

Ktokolwiek widział jak doszło do wypadku lub ma jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności, w jakich doszło do tragedii proszony jest o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Opolu Lubelskim. Numer telefonu to: (81) 828-82-10.

RadioZET/Dziennik Wschodni/JZ