Zamknij

Groźne wypadki na A2. Zderzyło się kilka samochodów i autokar

25.08.2022 18:39

Trzy samochody osobowe zderzyły się na autostradzie A2 w miejscowości Kałęczew w Łódzkiem. Ranne zostały trzy osoby. Na innym odcinku tej samej autostrady doszło do drugiego wypadku. W Jędrzejowie k. Mińska Mazowieckiego zderzyły się dwa auta i autokar.

Wypadki na A2
fot. FOT. PIOTR KRZYZANOWSKI/POLSKA PRESS GRUPA/Polska Press/East New/Zdj. ilustracyjne

Do groźnego wypadku doszło w czwartek około godz. 16. - Na 374. kilometrze autostrady A2 w miejscowości Kałęczew zderzyły się trzy samochody osobowe. Poszkodowane zostały trzy osoby - poinformował Jacek Plisiecki z Punktu Informacji Drogowej GDDKiA w Łodzi.

Na miejscu zdarzenia lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Autostrada w kierunku Warszawy jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia w ruchu na odcinku Łódź Północ-Łowicz mogą potrwać około dwie godziny.

Aktualizacja

- Można już przejechać autostradą A2 w miejscowości Kałęczew - podali w czwartek po godz. 18 drogowcy.

Wypadki na autostradzie A2 k. Kałęczewa i Jędrzejowa

Kolejny wypadek zdarzył się w czwartek po południu na A2 koło Jędrzejowa w woj. mazowieckim - podał Tygodnik Siedlecki. Sierż. szt. Elżbieta Zagórska z Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim poinformowała, że zderzyły się dwa samochody osobowe i autokar. Trzy osoby odniosły obrażenia.

Droga jest częściowo zablokowana - jeden pas jest nieprzejezdny. Na miejscu trwa akcja służb.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/Tygodnik Siedlecki