Zamknij

Wypadki na drogach. Pod Poznaniem 7 osób rannych

Redakcja
17.04.2017 14:12
Wypadek
fot. Twitter/Alert Poznań

Zablokowany fragment autostrady A2 w kierunku Warszawy, droga nr 5 na Dolnym Śląsku oraz S3 w Zachodniopomorskiem - to bilans ostatnich kilku godzin na polskich drogach. 

Obwodnica Poznania jest zablokowana w stronę Warszawy i taki stan może się utrzymać nawet kilka godzin, ponieważ między węzłami Luboń i Krzesiny miały miejsce dwa wypadki z udziałem pięciu samochodów. Pięć osób, w tym dwoje dzieci, trafiło do szpitala. 

Wkrótce potem, w tym samym miejscu, tyle że na nitce w kierunku Świecka zderzyły się dwa auta. W wyniku tego incydentu, dwie osoby zostały poszkodowane. Policja wyznaczyła objazdy zablokowanej nitki w kierunku Warszawy.

Całkowicie zablokowana jest S3, w obie strony. Na wysokości zachodniopomorskiego Gryfina były dwa wypadki, w których zderzyło się pięć aut. Służby dopiero jadą na miejsce tych zdarzeń. 

Zablokowana jest także droga nr 5 na Dolnym Śląsku. Między Bolkowem a Strzegomiem zderzyły się trzy auta osobowe, trzy osoby są ranne. To utrudnienie może potrwać jeszcze dwie godziny. 

RadioZET.pl/PAP/MP