Zamknij

Kukiz o UE: widzę różnicę między miłością i partnerstwem a prostytucją

Redakcja
07.04.2017 11:19
Kukiz o UE: widzę różnicę między miłością i partnerstwem a prostytucją
fot. PAP

- Jeżeli ktokolwiek z was, którakolwiek z opcji wystąpi z wotum nieufności względem tego postbolszewickiego ustroju, to z przyjemnością pójdę razem, by ten ustrój zmienić. Ale nie będę uczestniczył w tym tzw. "nowym otwarciu", które nastąpiło w 1989 roku - oświadczył Paweł Kukiz podczas piątkowej debaty w Sejmie nad wotum nieufności wobec rządu Beaty Szydło.

Zagłosuj

Jak oceniasz wystąpienie Schetyny?

Liczba głosów:

Paweł Kukiz mówił o wadze referendum ogólnokrajowym i postulował o prawdziwe i dosłowne oddanie władzy obywatelom, właśnie dzięki wzmocnienie roli publicznego plebiscytu.

- Jeżeli ktokolwiek z was, którakolwiek z opcji wystąpi, symbolicznie mówiąc, z wotum nieufności względem partiokratycznego, postbolszewickiego ustroju, to ja z przyjemnością przyklasnę i z przyjemnością idę razem, by ten ustrój zmienić, by wprowadzić instytucje i instrumenty obywatelskiej kontroli nad władzą, by oddać państwo obywatelom - powiedział Kukiz.

Zobacz także

Zarzucił politykom Platformy, że oszukali Polaków - obiecali m.in. zmniejszenie liczby posłów o połowę, likwidację Senatu, zniesienie immunitetu, wprowadzenie ordynacji większościowej, czy niskie podatki.

Zobacz także

Lider Kukiz'15 nazwał spór PO i PiS "39 odcinkiem ósmej serii walki o tron".

RadioZET.pl/KM